لوکوربوزیه: معماری بازی احجام زیر نور است.
از قاشق غذاخوری تا شهر دامنه کار معمار را تعریف می‌کند.
رشد و تعالی کانون ، مستلزم تدبیر ، تفکر و مشارکت اعضا می باشد.
معماری آفرینش فضا ،متناسب با انسان و نیازهای اوست
معماری پایه و اساس حفظ محیط زیست است.
معماری رد زمان است بر فضا
سراسر ایران کانون اتفاقات بزرگ است ...
با هم بودن " آغاز" ، با هم ماندن " پیشرفت" و با هم کار کردن "موفقیت" است.
نوآوری ، سرعت و استفاده از فرصت هاست.
تخصص گرایی در تصمیم گیری بر مبنای خرد جمعی رویکردی عاقلانه و پذیرفتنی است.

دانشجویان رشته معماری آموزشکده سما اسلامشهر کسب کردند

رتبه نخست رشته طراحی فضای سبز

دانشجویان رشته معماری آموزشکده سما اسلامشهر توانستند در شانزدهمین دوره از مسابقات ملی مهارت ، رتبه نخست رشته طراحی فضای سبز را کسب کنند و به اردوی چهل و چهارمین دوره مسابقات جهانی ۲۰۱۷ (ابوظبی) راه یابند.

در شانزدهمین دوره از مسابقات ملی مهارت که به طور سالانه توسط سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود، حسین ابوالحسنی پیشکلو و علیرضا شیرزه حق توانستند در رشته طراحی فضای سبز رتبه نخست را به خود اختصاص دهند و به مدال طلا دست یابند.

دانشجویان رشته معماری آموزشکده سما اسلامشهر پس از برگزاری دوره‌های آموزشی به سرپرستی مهندس مهدی نجاتی (رئیس مرکز آموزشی فنی و حرفه‌ای اسلامشهر) و مهندس ابوالفضل پوربابا (مربی طراحی فضای سبز مرکز آموزشی فنی حرفه‌ای مشیریه)، مقتدرانه توانستند در برابر ۸ تیم طراحی فضای سبز از استان‌های قم، ‌سمنان، ‌همدان، کرمانشاه، البرز، کرمان، مرکزی و گیلان رتبه نخست رشته طراحی فضای سبز را به خود اختصاص دهند و به اردوی مسابقات جهانی ۲۰۱۷ (ابوظبی‌) راه یابند.

مسابقات ملی مهارت از ۱۱ تا ۱۴ بهمن ماه با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور در ۲۸ رشته در استان البرز برگزار شد و منتخبان آن برای شرکت در مسابقات جهانی مهارت که هر دو سال یکبار در یکی از کشور‌ها برگزار می‌شود، اعزام خواهند شد.

دیدگاه‌ها و نظرات