لوکوربوزیه: معماری بازی احجام زیر نور است.
از قاشق غذاخوری تا شهر دامنه کار معمار را تعریف می‌کند.
رشد و تعالی کانون ، مستلزم تدبیر ، تفکر و مشارکت اعضا می باشد.
معماری آفرینش فضا ،متناسب با انسان و نیازهای اوست
معماری پایه و اساس حفظ محیط زیست است.
معماری رد زمان است بر فضا
سراسر ایران کانون اتفاقات بزرگ است ...
با هم بودن " آغاز" ، با هم ماندن " پیشرفت" و با هم کار کردن "موفقیت" است.
نوآوری ، سرعت و استفاده از فرصت هاست.
تخصص گرایی در تصمیم گیری بر مبنای خرد جمعی رویکردی عاقلانه و پذیرفتنی است.

به دکتر حسین رضائی مهندس ایرانی تعلق گرفت:

جایزه سال هنر معماری و طراحی سنگاپور

هیات داوران درباره حسین رضایی اینگونه نوشتند: وی از طرف معماران یک همکار فوق العاده معرفی شده است. دانش او به ساخت مواد و اصول طراحی مهندسی و کسب اطمینان از بهترین، موثرترین و پایدار ترین راه حل ها که مرزهای طراحی مهندسی فعلی را گسترش می دهد، کمک می کند.

تارنمای 'استریت تایمز' سنگاپور روز چهارشنبه اعلام کرد دکتر حسین رضائی یک مهندس موفق ایرانی است که موفق به کسب بالاترین جایزه طراحی سنگاپور شد.

وی نخستین فردی است که عنوان طراح سال را در مراسم سالیانه جایزه طراحی برتر مهندس سنگاپور به خود اختصاص داده است.

در این گزارش آمده است: دکتر حسین رضائی 60 ساله یک طراح و مهندس معمولی نیست. او یک مهندس خبره در زمینه سازه و عمران است که با معماران به منظور تحقق بخشیدن به چشم اندازهای خود همکاری نزدیکی دارد. همکاران وی گواه این موضوع هستند که چگونه مشارکت مهمی در مراحل اولیه فرایند طراحی دارد و اغلب نظرات خود را به منظور توسعه طرح های موجود ارائه می کند.

حسین رضائی که متولد تهران است، در سنگاپور بر روی پروژه های 'توکیو مارین سنتر' در خیابان 'مک کالوم' و 'مسجد 'الشفاعه' در منطقه 'ادمیرالتی' کار می کند.

هیات داوران درباره رضایی اینگونه نوشتند: (دکتر رضایی) از طرف معماران یک همکار فوق العاده معرفی شده است. دانش او به ساخت مواد و اصول طراحی مهندسی و کسب اطمینان از بهترین، موثرترین و پایدار ترین راه حل ها که مرزهای طراحی مهندسی فعلی را گسترش می دهد، کمک می کند.

'استریت تایمز' نوشت: علاوه بر این طراح ایرانی، 'ریموند وو' 77 ساله به دلیل طراحی مرکز علوم سنگاپور که شبیه سفینه فضایی است و 'رنه تان' 52 ساله که در طراحی پروژه های مسکونی تبحر دارد، در این مراسم جوایز بهترین طراحی را دریافت کردند.

برترین های طراحی امسال سنگاپور جایزه خود را در کاخ ریاست جمهوری از دست 'تونی تان کونگ یام' رئیس جمهور سنگاپور دریافت کردند.

دیدگاه‌ها و نظرات